Jsme moderní, úspěšná a dynamická společnost
v oblasti personálního leasingu

Personální agentura

Pracovní a personální agentura DANČ je moderní, úspěšně a dynamická společnost v oblasti personálního leasingu a zprostředkování personálu.

Naše společnost existuje na českém a slovenském trhu od roku 2001. Do dnešního dne se nám  podařilo  s úspěchem zprostředkovat více než 15 000 pracovních míst. V České republice se naše činnost orientuje především na personální leasing a vyhledávaní personálu v oblasti elektrotechnického, automobilového,  strojírenského a potravinářského průmyslu.

Pro naše zákazníky jsou naše řešení ekonomicky efektivní díky flexibilnímu a hospodárnému využití kvalifikovaných pracovních sil. Zaměstnance lze v podniku využívat tak dlouho, dokud je potřebujete. Od roku 2009 má agentura zavedená certifikovaná skill centra ze zaměřením na zručnost uchazečů o zaměstnaní. Jsme držiteli certifikátu EN ISO: 9001:2009 v oborů komplexních služeb v oblasti personálního leasingu.

Činnost v oblasti  personálního leasingu a vyhledávaní personálu je zajišťována na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky a Slovenské republiky.